Hakkımızda

Biz Kimiz?

Ankara/Sincan ilçesin de hizmet vermekte olan firmamız, her türlü temizlik işinizi yapabilmeniz için sizlere imkan sunmaktadır. Uzun yıllardır bu sektörde yer alan markamızla, temizlik işlerinden istediğiniz sonucu alırsınız. Bunun için markamız gerekli tüm deneyime sahiptir. Temizletmek istediğiniz alan neresi olursa olsun, sizlere kaliteli ve iyi bir hizmet sunarak çevrenize temizliği getirebileceğimizi garanti ederiz.

Deneyim arayanlara bekledikleri deneyimi sunan markamız, Ankara’nın tüm ilçelerinde hizmet verir. Bu sayede hizmetimizin ayrıcalıklarından Ankara’da olan herkesin yararlanması mümkündür. Sitemiz üzerinden bizlerle kolaylıkla ve hızlıca iletişim kurabilirsiniz. Dilediğiniz temizlik hizmeti hakkında bilgi alarak bizlerden hizmet talep edebilirsiniz.

Sorular

Merak Edilen Sorular

Misyonumuz:

Eryaman Ev Temizlik Şirketi olarak, çalıştığımız ve ileriye dönük olarak çalışacağımız müşterilerimiz için oluşturduğumuz  vizyon doğrultusunda uzmanlaştığımız hizmetlerde çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, servis ve eğitim veren, şirket çalışanlarının her türlü sosyal hak ve eğitim ihtiyacına katkıda bulunan, müşterilerinin, tedarikçilerinin ve çalışanlarının mutluluğunu sürekli ve tam olarak sağlamayı ortak sorumluluk anlayışı içinde kabullenen, sürekli yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir kuruluş olmayı misyon olarak edindik.

Vizyonumuz:

Kullandığımız temizlik malzemelerin kalitesinden yaptığımız işin kalitesine kadar her konuda titizlik ile çalışıp müşterilerimizin ödedikleri paranın hakkını fazlası ile vererek aldıkları hizmetten memnun kalmalarını sağlamaktayız.

Villa, Daire, Ofis temizlik işleri konusunda Ankara da aranan ve tavsiye edilen bir temizlik firması olan Eryaman Ev Temizlik; sizlerin tüm temizlik işlerinizi yapmaya talibiz. Her evi kendi evimiz ve kendi iş yerimiz gibi görerek temizliğini yapmaktayız. Sizleri de bir müşteri değil ailemizden birileri görüp ona göre çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Teklif Alın! İletişim